domov | Novice | Arhiv novic  « Pričetek treningov za sezono 2010-2011  Starši, ne nasedajte Bevku »

Sezona 2009-2010

Spoštovani igralci, starši, člani in vsi simpatizerji NK Tezno

Zahvaljujem se vam za zaupanje v naše delo v sezoni 2009/2010.
Dosegamo zastavljene cilje – preboj med najboljše, postavitev vseh selekcij, ureditev objekta... vendar je pot še dolga.
Kot že veste, je naša članska ekipa dosegla prvo mesto in se uvrstila v 1. člansko MNL Maribor, mladinci in kadeti so prav tako napredovali v višji rang tekmovanja, to je 2. SML/SKL.
Starejši dečki – U14 so se uvrstili na tretje mesto v skupini, kar je zelo dober rezultat, glede na starost igralcev.
Mlajši dečki – U12 so predzadnji na lestvici. Tukaj so se najbolj odražale težave v sami selekciji in vpliv staršev. Neresnost, neprimerno obnašanje fantov tako do soigralcev kot trenerjev so dejavniki ki so zelo vplivali na kakovost dela in posledično tudi na rezultat.
Starejši cicibani – U10 so osvojili nehvaležno četrto mesto.
Mlajši cicibani – U8 so prav tako osvojili nehvaležno četrto mesto.
Vsem igralcem, trenerjem in sodelavcem iskreno čestitam.
Jeseni pričnemo vpisovati v nogometni vrtec in šolo. Za pogon tega projekta potrebujemo finančna sredstva, ki so v veliki meri odvisna od sponzorjev.
Vso sezono 2009/2010 se je poskušalo zamenjati vodstvo z sklicevanjem izrednih skupščin.
Pri teh dejanjih je zelo aktiven g. Bevk, ki po lastni izjavi na UE Maribor sploh ni član NK Tezno, prav tako je sam odstopil iz UO Nk Tezno.
Glede na njegove trenutne aktivnosti, vas v imenu UO Nk Tezno in kot predsednik obveščam, da so to zahteve in pobude, ki niso odobrene z strani omenjenih organov kluba.
Sočasno vas obveščam, da na našem stadionu ne morejo potekati treningi, tekmovanja in druge aktivnosti drugega kluba ali društva zaradi zasedenosti vseh terminov.

Športni pozdrav
Predsednik UO NK Tezno