domov | Novice | Arhiv novic  « LE ŠE 4 TOČKE PREDNOSTI!  ZMAGA V JARENINI! »

PORAZ Z RADLJAMI......PRIHAJA SLIVNICA!

(objavljeno: 25.05.2011)

Člani so v nedeljo 22.05.2011 na gostovanju v Slovenj Gradcu proti NK Radljam žal ponovno izgubili z 3:1 kljub vodstvu in dobri igri. Čeprav je to že tretji poraz zaporedoma ni razloga za paniko, saj še vedno 3 kroga pred koncem prvenstva držijo prednost 7 točk pred drugo in tretje uvrščeno ekipo. V soboto prihaja v goste NK Slivnica, ki je v zmagovitem zagonu in močen nasprotnik, zato našim fantom ne bo manjkalo motivacije in želje po zmagi, pa tudi v ekipo se vračajo nekateri igralci po odsluženih kaznih in po pozdravljenih poškodbah......pričakujemo domačo zmago in veliko veselje že to soboto na stadionu NK Tezno, zato vabljeni vsi privrženci in navijači tega kluba da v soboto ob 17. uri skupaj pripomoremo, da ostanejo vse tri točke doma......

čas je, da potrdimo novega udeleženca štajerske lige......VABLJENI!!!