domov | Novice | Arhiv novic  « U14-PRVA ZMAGA!  ZASLUŽILI SO SI ZMAGO! »

DVE ZAPOREDNI ZMAGI!

(objavljeno: 22.09.2011)

Člani so po porazu v 4. kolu proti Koroškim Gradnjam z 2:1 vknjižili kar dve zaporedni zmagi. Prvo v prvenstvu na domačem terenu kjer so bili boljši od ekipe NK Peca z 1:0 in drugo zmago v 2. krogu pokalnega tekmovanja proti lanskoletnim finalistom pokala ekipi Marles Hiše z 4:7 v Limbušu in se tako uvrstili v 3. krog tekmovanja. Veliko vlogo na zadnjih dveh tekmah je odigral, po dolgi odsotnosti zaradi poškodbe Kirbiš Boštjan, ki je bil usoden tako proti NK Peci in tudi proti Marles Hišam kjer je zabil dva gola. Verjamemo, da se je morala ekipe dvignila z vrnitvijo golgetera in z zadnjima dvema zmagama in da bodo fantje v prihodnje dokazali kaj zmorejo. To bodo lahko dokazali že v soboto dne 24.09.2011 ob 16.00 uri ko bodo gostovali v Pesnici proti ekipi, ki letos še ni okusila poraza........pridite in podprite naše fante.....GREMO TEZNO!!!