domov | Novice | Arhiv novic  « Prepolje - Tezno MB 2:5 (0:2)  Obisk predstavnika Nogometnega kluba ... »

Bili smo v Zagrebu

V soboto, 19. aprila, smo se na stadionu NK Dinama Zagreb udeležili Open Fun Footbll Schools in dneva odprtih vrat Nogometne šole Dinama.

Zjutraj smo se z dvema avtobusoma odpravili na pot v upanju, da nas ne bo dobil dež. V Maksimirju nas je pričakal organizator in nas pospremil na zbirno mesto, kjer so si otroci nadeli majice, kape, zapestnice , tako da smo bili na igrišču enotni. Nogometno igrišče je bilo razdeljeno na osem polj , v vsakem polju skupina otrok s trenerji Dinama, ki so se jim pridružili tudi naši trenerji in nekaj staršev. V vsakem polju so se izvajale različne vaje in otroci so v določenem časovnem zaporedju hodili iz polja v polje , dokler niso opravili vseh osem vaj. Dvesto udeležencev je uživalo v igri in ob glasbi. Po koncu so skupaj zaplesali in po podelitvi diplom in žog je sledila pot nazaj. Dobre volje nam ni pokvari niti dež, ki je dogodek žal nekoliko časovno skrajšal.

1 1   2 2   3 3   4 4   5 5   6 6   7 7
  (1/7)